5. 1. 2024

Dorazte za námi v sobotu 20.1.2024 na akci Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

​TÝDEN HOKEJE JE ZPĚT ve Dvoře Králové nad Labem!

V sobotu 20.1.2024 od 8:45 hodin (začátek akce, led 9:45-10:45) budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si ZDARMA, jaké to je být hokejistou.

Náš klub HC Dvůr Králové n.L. ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje.
Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Co všechno je potřeba si na akci přinést?
Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.
Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na trenéra Tomáše Pištoru (724 143 483 nebo pistora@zts-dk.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí. Více informací najdete na https://www.pojdhrathokej.cz/ v sekci Týden hokeje.

Budeme se na vás těšit !!!