26. 6. 2024

Předseda klubu HC Dvůr Králové hodnotí sezonu 2023/24

S odstupem času od konce sezóny bych rád v několika odstavcích zhodnotil její průběh, konečný výsledek a přípravy na sezónu další.

V první řadě chci poděkovat našim sponzorům a městu Dvůr králové nad Labem, bez kterých bychom nebyli schopni se soutěže účastnit. Další díky patří celému realizačnímu týmu, hráčům a také našim fanouškům, kteří s námi celou soutěž absolvovali. Takže díky Vám všem!!!

Před vstupem do první sezony KLM jsme měli určitá očekávání, ale i nejistotu ohledně průběhu celé soutěže. Rozhodně jsme si uvědomovali, že nás nečeká nic lehkého. Dosažené 15. místo v soutěži pravděpodobně neuspokojilo naše fanoušky a samozřejmě i celý tým by rád obsadil pozici o pár míst výše, ale taková je realita kvalitně obsazené soutěže, kdy ani její herní model nám nebyl úplně nakloněn. Ale to vše bylo a teď už jsme v plné přípravě do dalšího ročníku KLM.

Chtěl bych poděkovat hlavnímu trenérovi Stanislavu Mečiarovi za jeho odvedenou práci v našem týmu a také informovat o tom, že jsme se na spolupráci v další sezóně nedomluvili. Nové jméno hlavního trenéra oznámíme už brzy.

Ještě pár informací k aktuálnímu dění v klubu. Letní příprava, kterou jsme zahájili 1. května vrcholí a bude posledního června končit. Věřím, že díky nasazení hráčů a kvalitně připraveným kondičním tréninkům, dokážeme našim soupeřům lépe konkurovat. Hráče a realizační tým teď čeká zasloužený letní odpočinek, trénovat začneme v druhé polovině srpna.

V září odehrajeme přípravná utkání a zúčastníme se přípravného turnaje v Trutnově. Začátek soutěže je naplánován na konec září. V tuto chvíli je pro nás nejdůležitější finanční zajištění klubu a kompletní příprava do začátku nové sezóny.