3. 12. 2021

Informace ohledně školičky bruslení, spuštění opět od 11.12.2021

Informace ohledně školičky bruslení! Bruslení začne opět od 11.12.2021 v 9:45!

Dobrý den,

dovolte mi, abych se vyjádřil k stížnostem, které se k nám dostali ohledně dočasného pozastavení školičky bruslení. Bohužel v této Covidové době, jsou nastavená VLÁDOU ČR nějaké pravidla, které musíme dodržovat a zároveň na ně obratem reagovat (mění se každou chvíli, takže to opravdu není pro nás jednoduché jak si každý myslí).

Proto jsme také obratem zrušili bruslení a informovali o tom na WEBU, FB klubu a rozeslanými SMS od pana Noska, všem účastníkům, kteří jsou zapsaní v našem systému.

Bohužel školičku bruslení jsem z hygienických důvodů přerušil řečeně ihned z těchto důvodů:
1) A mužstvo – kompletně do karantény, byla projevena nákaza Covidem
2) Někteří trenéři prozatím nesplňují požadavky nařízení
3) Jeden trenér mládeže Covid
4) Mládežnické zápasy doma/venku (tedy neměl kdo by mohl jít s dětmi na led)
5) Můžeme do haly pustit jen očkované rodiče a přes čtečku zkontrolovat zda opravdu očkovaní jsou – do teď nemáme čtečku a musí se sehnat člověk, který to bude kontrolovat..to opravdu přes noc nejsme schopni zařídit.

Prosím tedy všechny rodiče, aby vydrželi a hlavě udrželi nervy na uzdě, opravdu nejsme proto, abychom netrénovali, nepouštěli děti na led nebo si vzali peníze a řekli, že teď to zavíráme. Přišlo dost nepříjemných telefonů a SMS nejen panu Noskovi, takže pro příště prosím řešit věci s chladnou hlavou :-)

Další bruslení by mělo opět proběhnou příští týden 11.12.2021 od 9:45.
Děkuji Tomáš Pištora - trenér mládeže a náboru