5. 9. 2022

Hokejový turnaj je za námi, vítězem ročníku 2022 HC Spartak Polička

V neděli 4.9.2022 se na zimním stadionu uskutečnil hokejový turnaj ˝O pohár města Dvora Králové nad Labem˝ pro kategorii starších žáků, ročníku narození 2009 a 2010. Letošní obsazení turnaje: HC Stadion Vrchlabí, HC Spartak Choceň, HC Spartak Polička, HC ComSys Říčany a domácí HC Dvůr Králové. Tento velmi vyrovnaný a napínavý turnaj nakonec vyhrál tým HC Spartak Polička, kde o vítězi bylo rozhodnuto až podle skóre ze vzájemného zápasu. Naši kluci ze Dvora Králové se umístili na pěkném třetím místě. Moc děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník.

Děkujeme také za podporu Městu Dvůr Králové nad Labem, společnostem Carla, s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. Bílá Třemešná a Sport Hotárek, s.r.o. Náchod. Velké díky též patří rodičům hráčů, kteří se aktivně podíleli na organizaci turnaje a připravili občerstvení pro hosty.