10. 9. 2021

23.9. 16:00 Pojď hrát hokej ve Dvoře Králové

Zveme Vás po menší pauze na další ročník akce POJĎ HRÁT HOKEJ, kde si něco povíme o hokeji, vyzkoušíme bruslení, střelbu na branku a spoustu dalšího. Pro děti jsou připravené i zajímavé dárky. Tak neváhej a doraz za námi.

Ve čtvrtek 23.9. 2021 od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dvůr Králové ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu ve Dvoře Králové akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1.500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM.

PROGRAM:

16:00 - 16:15 REGISTRACE
16:15 - 16:35 PREZENTACE HOKEJE PRO RODIČE / DĚTI ROZCVIČKA/HRY S TRENÉRY
16:45 - 17:30 PROGRAM NA LEDĚ


Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.